Zawiadamiamy o 14 edycji Międzynarodowego Kursu Euro Mediterranean Summer School w Syrakuzach (Włochy), organizowanej w okresie 12 - 15 listopada 2018 r., sponsorowanej przez Europejską Radę Medycyny Fizykalnej i Rehabilitacji i Europejskie Towarzystwo Medycyny Fizykalnej i Rehabilitacji. Tytuł tegorocznego kursu: "Injections and interventional therapy in musculoskeletal rehabilitation" (program w załączeniu), język wykładowy: angielski. 
Organizatorzy przewidują udział 22 specjalizantów z rehabilitacji medycznej pokrywając im koszty pobytu. Po stronie Uczestników pozostaje jedynie pokrycie kosztów dojazdu do Syrakuz. 
 
Postępowanie rekrutacyjne:
 
Kryteria kandydata:
1. lekarz specjalizujący się w rehabilitacji medycznej
1. członek PTReh opłacający regularnie składki członkowskie
 
Sposób kwalifikacji:
1. Kandydat przygotowuje komplet dokumentów: list motywacyjny, CV, list poparcia podpisany przez Kierownika Specjalizacji w formacie WORD i przesyła je na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 20 czerwca 2018, godz. 24.00. W podanych dokumentach zalecane podanie informacji o członkostwie w PTReh i aktywności kandydata na rzecz Towarzystwa.
 
2. Krajowy Menedżer EBPRM (dr Piotr Tedrko) przygotowuje zaślepione wersje dokumentów i przekazuje Zarządowi Głównemu PTReh do głosowania. Termin: 22 czerwca 2018 godz. 24.00
 
3. Członkowie Zarządu Głównego PTReh drogą głosowania internetowego wybierają osobę mającą uzyskać rekomendację Zarządu do udziału w szkoleniu. W przypadku braku jednoznacznej przewagi kandydata decyzję końcową podejmuje jednoosobowo Prezes Zarządu Głównego. Zakończenie głosowania: 27 czerwca 2018, godz. 24.00.
 
4. Decyzja o rekomendacji lub braku rekomendacji zostaje przesłana Kandydatowi do 02 lipca 2018 r. godz. 24.00 
 
 
Załączniki:
Pobierz plik (Emrss 2018 vers 2.pdf)Emrss 2018 vers 2.pdf[ ]405 kB