03
05.2021

XX Sympozjum Naukowe PTReh 10-11.09.2021 Kraków

 

 

 

Szanowni Państwo, Członkowie Polskiego Towarzystwa Rehabilitacji, Koleżanki i Koledzy, Sympatycy

 

W trosce o jak najlepszą organizację XX Sympozjum Naukowego Polskiego Towarzystwa Rehabilitacji, oraz kierując się doniesieniami naukowymi wskazującymi na rozpoczęcie się niebawem czwartej fali zachorowań na COVID-19 organizator sympozjum Firma Targ w Krakowie wraz z Prezesem PTReh podjęli decyzję o przeniesieniu XX Sympozjum Naukowe PTReh oraz Targów Reha Innovations na


luty/marzec 2022 roku.


Mając szczególnie na uwadze dobro uczestników i zaproszonych gości oraz posiadając wiedzę na temat ograniczeń wynikających z polityk firm wystawienniczych oraz Uczelni Wyższych mających na celu przeciwdziałanie transmisji wirusa SARS-COV-2 serdecznie zapraszamy na wiosnę przyszłego roku, która z pewnością będzie obfitować w wiele niezapomnianych spotkań. Firma Targi w Krakowie, organizator wydarzenia, skontaktuje się w najbliższych dniach, z wszystkimi osobami które już zadeklarowały chęć udziału w sympozjum, w celu ustalenia dalszych szczegółów i decyzji.

 


Prezes PTReh

Prezes Firmy Targi w Krakowie

12
06.2017

Warunki udzielania Patronatu PTReh

Informacja dla PT Organizatorów kursów i szkoleń ubiegających się o patronat naukowy Polskiego Towarzystwa Rehabilitacji1. W celu ubiegania się o patronat naukowy Polskiego Towarzystwa Rehabilitacji należy wypełnić załączony formularz i przesłać go pocztą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

2. Wniosek powinien wpłynąć przynajmniej miesiąc przed planowanym terminem posiedzenia Zarządu Głównego. W przeciwnym razie rozpatrywanie wniosku może zostać przełożone na kolejne posiedzenie Zarządu Głównego.

3. O decyzji Zarządu Głównego wnioskodawca zostanie poinformowany na podany w formularzu adres e-mail.

4. W terminie do miesiąca po zakończeniu szkolenia prosimy o przesłanie krótkiego sprawozdania (dokument formatu PDF), na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., z informacją czy kurs się odbył, czy w całości zrealizowano program, ilu uczestników wzięło udział w kursie.

 
12
06.2017

XVIII Sympozjum Polskiego Towarzystwa Rehabilitacji, 12-14.10.2017 r.

Zapraszamy do udziału w XVIII Sympozjum Polskiego Towarzystwa Rehabilitacji, które odbędzie się w dniach 12-14 października 2017 r. w Rzeszowie.