Szanowni Państwo, Członkowie Polskiego Towarzystwa Rehabilitacji, Koleżanki i Koledzy, SympatycyW imieniu swoim, Członków Zarządu Głównego PTReh chciałbym zaprosić wszystkich Państwa na XX Sympozjum Naukowe które odbędzie się w dniach 10-11 września 2021 r. w Krakowie w trakcie trwania wydarzenia „Reha INNOVATIONS” organizowanego przez Targi w Krakowie Sp. z.o.o. Mam nadzieję, że przyjazna wrześniowa pogoda będzie sprzyjająca i pozwoli na organizację tak znaczącego wydarzenia.

 

Tematem wiodącym będzie „Kompleksowa rehabilitacja w dobie pandemii COVID-19”. Temat wiodący jest jak najbardziej aktualny. Problemy kliniczne osób po przebytym COVID-19 wymagają wymiany poglądów naukowych i doświadczeń. Jest to zgodne ze statutowym obowiązkiem członków naszego Towarzystwa Naukowego.

W trosce o ciągłe poszerzanie wiedzy i wymianę poglądów oraz wyników badań z dziedziny kompleksowej rehabilitacji w dobie pandemii COVID-19 zostanie uruchomiony system zgłaszania abstraktów. Termin zgłaszania abstraktów to 15 lipca 2021r. Liczymy na dużą liczbę zgłoszonych przez Państwa prac naukowych do wygłoszenia lub do sesji plakatowej.


Pomimo trwania pandemii organizujemy, po raz pierwszy od czasu jej wybuchu, spotkanie naszego Towarzystwa, nie w trybie online, tylko „face to face”. Zapraszam Państwa do licznego uczestnictwa w XX Sympozjum Naukowym PTReh bez obawy o zagrożenia epidemiczne. Jesteśmy jako grupa „0” zaszczepieni, będą zachowane obowiązujące standardy sanitarne oraz mam nadzieję, że chęć osobistego zobaczenia się po tak długim czasie, odnowienie znajomości i przyjaźni oraz chęć nawiązania nowych, zwycięży.

Sympozjum odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków. Jest to komfortowo położony, wielofunkcyjny i nowoczesny obiekt. W trosce o bezpieczeństwo oraz komfort uczestników spotkania przygotowane zostały specjalnie dostosowane procedury bezpieczeństwa, aby każdy z uczestników wydarzenia mógł bez obaw brać udział w spotkaniu „face to face”.
W ubiegłym roku nie odbyło się planowane Sympozjum, ale nie można powiedzieć, że przez to był to rok stracony. Byliśmy pochłonięci walką z pandemią, nasi pacjenci potrzebowali nadal pomocy w trakcie następstw chorób ostrej fazy, ale także w trakcie choroby COVID-19. Obecnie stoi przed nami pomoc pacjentom dotkniętym chorobą COVID-19. Wielu nie może dojść do pełnego zdrowia, wrócić do pracy zawodowej czy społeczeństwa. Wielu niestety potrzebuje naszej pomocy w celu ograniczenia ich niepełnosprawności. Dlatego udział w XX Sympozjum Naukowym w Krakowie powinien być naszym obowiązkiem.

Zapraszamy do rejestracji na stronie https://rehasymposium.com/pl/. Zachęcamy do zapoznania się z programem wydarzenia i wszelkimi informacjami organizacyjnymi zamieszczonymi na stronie. Wierzymy, że będziemy mieć możliwość licznego spotkania się w Mieście Królów Polskich, które od lat gości przedstawicieli naukowych z wielu dziedzin i daje możliwość wymiany wiedzy oraz nawiązania nowych cennych znajomości, które w przyszłości doprowadzą do stworzenia wielu innowacji przyczyniającym się do pomocy naszym pacjentom.  

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa na XX Sympozjum Naukowe, które odbędzie się w dniach 10-11 września 2021 r. w Krakowie w trakcie trwania wydarzenia „Reha INNOVATIONS” organizowanego przez  Targi w Krakowie Sp. z.o.o.

Do zobaczenia w Krakowie!                          

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej:

 

https://rehasymposium.com/pl/