serdecznie zapraszam do udziału w kolejnym posiedzeniu Oddziału Mazwieckiego PTReh. 
Spotkanie zaplanowane na 02-04-2022 składa się z części naukowej, na które złoża sie prezentacje dotyczące roli psycholga w rehabilitaji wczesnej, po którym nastapi Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Oddziału Mazowieckiego PTReh.
 

Zebranie będzie prowadzone w sposób zdalny na platformie ZOOM, której właścicielem jest Zarząd Główny PTReh.

Przed spotkaniem uprzejmie prosimy o upewnienie się, że posiadana pprzez państwa wersja oprogramowania ZOOM jest zaktualizowana. Brak aktualizacji może uniemożliwić uruchomienie ankiet głosowania.

Do udziału w zebraniu wchodzimy klikając na następujący link:

 

LINK DO POSIEDZENIA OMPTREH20220402GODZ0900

 

który będzie czynny od godz. 09:00  w dniu 02-04.2022

 

  • Logując się na spotkanie prosimy napisać swoje imię i nazwisko
  • W miarę możliwości prosimy używać sprzętu (komputer, telefon) wyposażonego w kamerę i mikrofon. Prosimy o udostępnienie swojego wizerunku dla weryfikacji tożsamości przed głosowaniami.
  • Przebieg Walnego Zebrania będzie nagrywany dla celów wewnętrznych Oddziału Mazowieckiego PTReh w celu zabezpieczenia prawidłowego przebiegu głosowań. Nagranie nie będzie publikowane. Uczestnictwo w Walnym Zebraniu jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na nagrywanie i przetwarzanie wizerunku na wyżej wymienione cele. 
  • W trakcie zebrania odbędą się głosowania, do udziału w których mają prawo jedynie aktywni członkowie Oddziału Mazowieckiego PTReh. Niektóre głosowania mają charakter tajny i będą przeprowadzone przy pomocy anonimowych ankiet ZOOM.

Ważne: zgodnie ze Statutem Towarzystwa do udziału czynnego w głosowaniach uprawnieni są jedynie aktywni członkowie PTReh (tj. Ci, którzy zapłacili składkę członkowską do 31 marca 2022 i nie zalegają ze składkami za dwa ostatnie lata), oraz Członkowie Honorowi PTReh.

W celu stworzenia bezpiecznej listy osób uprawnionych do głosowania uprzejmie prosimy o nadesłanie oświadczenia o spełnieniu powyższych warunków uczestniczenia w czynnym głosowaniu najpóźniej do 30 marca 2022 na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

Złożenie prawidłowego oświadczenia jest koniecznym warunkiem uzyskania prawa czynnego głosu na Walnym Zebraniu. W przypadku wątpliwości proszę o kontakt z Przewodniczącym Oddziału Mazowieckiego pod adresem e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

w przypadku wątpliwości czy składki są prawidłowo opłacone proszę o kierowanie zapytań do Skarbnika, p dr Barbary Dobies (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

 Po zakończeniu posiedzenie uprzejmie proszę o wypełnienie anonimowej ankiety ewaluacyjnej posiedzenia dostępnej pod następującym linkiem: ANKIETA EWALUACYJNA. Ankieta będzie otwarta do 03.04.2022 godz. 24:00.

Załączniki:
Pobierz plik (20220402 program wersja końcowa.pdf)20220402 program wersja końcowa.pdf[ ]612 kB