06
11.2019

Europejski kurs online: Terapia falą uderzeniową

Rozpoczął się nabór na III edycję kursu online Extracorporeal Shock Wave Therapy przeznaczonego dla lekarzy rehabilitacji medycznej rekomendowanego przez Europejską  Radę Medycyny Fizykalnej i Rehabilitacji (European College of Physical and Rehabilitation Medicine) we współpracy ze Specjalnym Komitetem Naukowym ds Terapii Falą Uderzeniową ESPRM (Special Interest Scientific Committee for Shock wave Therapy). Kurs jest akredytowany przez Europejską Radę Akredytacyjną ds Kształcenia Podyplomowego UEMS (EACCME) i umożliwia uzyskanie 24 europejskich punktów edukacyjnych. Więcej informacji na temat kursu można znaleźć tutaj. Kurs rozpoczyna się 1 grudnia 2019 i potrwa 4 miesiące. Warunki przyjęcia i procedura rejestracji dostępne na stronie internetowej Europejskiej Rady Medycyny Fizykalnej i Rehabilitacji . 

31
10.2019

22 Kongres ESPRM 1-6 maja 2020 w Belgradzie - dla spóźnialskich

Informujemy o przedłużeniu ostatecznego termin zgłaszania abstraktów prac naukowych do 17 listopada 2019

Kliknij tu, aby zgłosić pracę

27
10.2019

22 Kongres ESPRM w Belgradzie: 1-6 maja 2020: ostatnie dni zgłaszania abstraktów

1 listopada 2019 upływa termin zgłaszania prac na przyszłoroczny Europejski Kongres Medycyny Fizykalnej i Rehabilitacji

Kliknij tu by zgłosić pracę

 

22
10.2019

Konkurs ISPRM: Innowacje w rehabilitacji 2020

Międzynarodowe Towarzystwo Rehabilitacji i Medycyny Fizykalnej (ISPRM) ogłasza konkurs na innowacyjne rozwiązania w rehabilitacji. W konkursie mogą wziąć udział indywidualnie lub jako członkowie multidyscyplinarnego zespołu, lub w powiązaniu z firmą menedżerowie projektów w dziedzinie zdrowia (inżynierowie, bioinżynierowie, badacze z takich innych dziedzin, takich jak informatyka, robotyka, biomechanika…).

Innowacją może być urządzenie, oprogramowanie, proces lub rozwiązanie organizacyjne. Warunkiem udziału w konkursie jest, by zgłaszna innowacja była w okresie 14 Kongresu ISPRM (4-9 marca 2010, Orlando) w fazie wdrożenia, ale przed wprowadzeniem na rynek. Jury oceni nowatorski charakter projektu, przydatność, możliwości rozwoju i korzyści ekonomiczne.

Termin zgłoszeń upływa 15 stycznia 2020

Zwycięzca prócz propagacji swojej innowacji na forum Światowego  Kongresu otrzyma nagrodę finanową i roczne bezpłatne członkostwo w ISPRM

Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat konkursu, wyślij e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

20
10.2019

22 Kongres ESPRM w Belgradzie (1-6 maja 2020) Dwa tygodnie od zamknięcia przyjmowania streszczeń

Termin zgłaszania streszczeń na przyszłoczony Kongres Europejskiego Towarzystwa Medycyny Fizykalnej i Rehabilitacji upływa w piątek 1 listopada 2019