Europejskie Biuro Regionalne Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) we współpracy z Ministerstwem Zdrowia Ukrainy wspiera Centrum Uszkodzeń Rdzenia Kręgowego w Równem w północno-zachodniej Ukrainie, które ma stać się krajowym centrum referencyjnym dla osób z urazem rdzenia kręgowego i urazowym uszkodzeniem mózgu.

Światowa organizacja Zdrowia (WHO) rekrutuje specjalistów w kluczowych obszarach klinicznych, dla wsparcia miejscowego personelu w rozwijaniu specjalistycznych umiejętności poprzez zapewnienie szkoleń i wsparcia technicznego. Projekt zaplanowany jest na okres sześciu miesięcy. Udział wymaga wyjazdu na Ukrainę.

 WHO prowadzi rekrutację na następujące stanowiska:

Koordynator Procesu Rehabilitacji
Konsultant w zakresie fizjoterapii
Konsultant w zakresie terapii zajęciowej
Konsultant w zakresie psychologii klinicznej/neuropsychologii
Konsultant w zakresie Medycyny Fizykalnej i Rehabilitacji
Konsultant w zakresie pielęgniarstwa rehabilitacyjnego

Szczegółowe opisy stanowisk dla każdej roli, które obejmują role i obowiązki, znajdują się w załączonych poniżej plikach

W przypadku uznania, że Pana/Pani umiejętności i doświadczenie odpowiadają wymaganiom stanowiska, prosimy o przesłanie CV (stworzone w systemie rekrutacyjnym WHO) wraz z osobnym listem motywacyjnym w terminie do 6 września 2022 r. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

W temacie maila należy napisać: "application for (nazwa stanowiska)"

WHO skontaktuje się z wybranymi kandydatami w celu przeprowadzenia testu pisemnego i/lub rozmowy kwalifikacyjnej.

 Uwaga: Przesłane CV (określane jako profil) należy utworzyć w systemie rekrutacyjnym WHO dostępnym tutaj: Należy się się zalogować (lub zarejestrować jako nowy użytkownik) i uzupełnić swój profil. Następnie musisz pobrać swój profil / CV. Aby pobrać informacje o swoim profilu / CV ze strony internetowej WHO,

a. Zaloguj się na konto Stellis WHO,

b. uzyskaj dostęp do swojego profilu za pomocą jednej z następujących metod

· Kliknij strzałkę w dół obok swojego imienia, a następnie kliknij Profil,

· Kliknij zakładkę My Jobpage, a następnie kliknij Access my profile po prawej stronie.

Stosując jedną z powyższych metod, zobacz zakładkę drukowania po prawej stronie strony. Możesz wydrukować swój profil i przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. zeskanowaną wersję; LUB profil w formacie PDF.