rozpoczął się nabór do Europejskiej Szkoły Medycyny Fizykalnej i Rehabilitacji, Marsylia 2023. 
European School Marseille "Motor Disabilities: Posture and Movement Analysis, Rehabilitation, Neurophysiology" to cykliczne renomowane wydarzenie edukacyjne przeznaczone dla lekarzy specjalizujących się w rehabilitacji medycznej i młodych specjalistów, akredytowane przez Europejską Radę Medycyny Fizykalnej i Rehabilitacji (European Board of Physical and Rehabilitation Medicine – EBPRM) i Europejskie Towarzystwo Medycyny Fizykalnej i Rehabilitacji (European Society of Physical and Rehabilitation Medicine – ESPRM). Program szkolenia znajduje się w załączniku poniżej. Szkolenie, które w tym roku organizowane jest w jako kurs w całości on-line w dniach 03-08 lipca 2023 jest dostępne bezpłatnie dla ograniczonej ilości osób. Wstępny program wydarzenia znajduje się tutaj.  
Kryteria kwalifikacyjne:
lub 
  • lekarz specjalista posiadający dyplom Fellow of European Board of Physical and Rehabilitation Medicine (FEBPRM) w okresie do trzech lat od uzyskania tytułu  specjalisty w Polsce. 
Nabór do szkoły: kliknij tutaj 
Zgłoszenia należy dokonać przed 16 czerwca 2023.

Jeśli liczba zgłoszeń przekroczy liczbę dostępnych miejsc, uczestnicy zostaną wybrani losowo kilka dni po terminie składania wniosków, w obecności członków Executive Committee of the EBPRM i krajowych menedżerów. Priorytet będzie udzielony tym kandydatom, którzy jako spejcalizanci zdali Egzamin EBPRM i posiadaczom tytułu FEBPRM spełniających powyższe kryteria. 

Kandydaci zakwalifikowani do udziału zostaną powiadomieni pocztą elektroniczną w ciągu 10 dni od upływu terminu składania wniosków. 
Uwaga: Kandydaci na kurs będący specjalizantami z rehabilitacji medycznej, którzy nie uczestniczyli w egzaminie EBPRM, muszą zgłosić się do Krajowego Menedżera (dr hab. Piotr Tederko: adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) zaświadczenie o odbywan`iu specjalizacji.