Z początkiem 2018 roku Międzynarodowe Towarzystwo Medycyny Fizykalnj i Rehabilitacji (ISPRM) ogłasza stworzenie nowego czasopisma naukowego poświęconego problemtyce rehabilitacji i medycyny fizykalnej. Misją JISPRM jest popularyzacja postępów medycyny fizykalnej i rehabiltacji, promocja optymalngo funkcjonowania i związanej ze zdrowiem jakości życia oraz wspieranie działań badawczych w dziedzinie rehabilitacji i minimalizowanie wpływu niepełnosprawności poprzez zacieśnianie międzynaodowej wymiany poglądów, ogłaszanie odkryć, ustanawianie dowodów naukowych i popularyzację standardów praktyki rehabilitacji i medycyny fizyklanej na świecie. 

Aby dowiedzieć się więcej o genezie czasopisma zapraszam do zapoznania się ze specjalnym wydaniem newslettera ISPRM. W składzie międzynarodowej Rady Redacyjnej JISPRM mamy naszego przedstawiciela w osobie pani prof. dr hab. med. Jolanty Kujawy. 

 Redakcja prowadzi szeroką akcję informacyjną o rozpoczynającym się wkrótce naborze artykułów. Zachęcamy Państwa do zgłaszania swoich prac do pierwszych numerów JISPRM. Pani Profesor Jolanta Kujawa oferuje w tym względzie pomoc proponując zgłaszanie propozycji publikacji na jej konto e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.