Mam przyjemność poinformować o naborze do trzeciej edycji kursu European Robotic Rehabilitation Summer School. Jest to cyklicznie urządzane wydarzenie edukacyjne przeznaczone dla lekarzy specjalizujących się w rehabilitacji medycznej, akredytowane przez Europejską Radę Medycyny Fizykalnej i Rehabilitacji (European Board of Physical and Rehabilitation Medicine – EBPRM) i Europejskie Towarzystwo Medycyny Fizykalnej i Rehabilitacji (European Society of Physical and Rehabilitation Medicine – ESPRM). Program szkolenia znajduje się w załączniku poniżej. Szkolenie, które w tym roku organizowane jest w jako kurs w całości on-line w dniach 13-27 września 2021 jest dostępne bezpłatnie dla ograniczonej ilości osób.

kryteria kwalifikacyjne:

1) kurs jest dostępny dla lekarzy specjalizujących się w rehabilitacji medycznej (przed egzaminem)
2) kurs jest dostępny dla członków PTReh ze składkami opłaconymi do 2021 roku

procedura kwalifikacji na kurs:

 

1) kandydat dokonuje rejestracji pod adresem European Board of PRM i uzyskuje numer rejestracyjny (osoby, które posiadają już taki numer nie muszą tego robić powtórnie) i używa go w korespondencji dot. kursu.


2) kandydat przygotowuje dokumenty w formacie word (inne formaty, np. PDF nie będą
akceptowane):

  • list motywacyjny (w języku angielskim)
  • CV (w języku angielskim )
  • rekomendację od kierownika specjalizacji
  • w języku polskim: pisemna zgoda na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. Ust. Nr 133 poz. 883 z późn. zm.) przez Polskie Towarzystwo Rehabilitacji na potrzeby kwalifikacji do "3rd European Robotic Rehabilitation Summer School" z przyjęciem do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do procedury kwalifikacji, oraz , że kandydat ma prawo wglądu do swoich danych, ich poprawiania oraz usunięcia.

Dokumentacja przesyłana jest pod adres krajowego menedżera EBPRM: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  przed 25 lipca (godz. 24.00)
3) krajowy menedżer przygotowuje dokumenty kandydatów poprzez zaślepienie i przekształcenie w pdf i wysyła je 26
lipca do osób uprawnionych do głosowania (Zarząd Główny PTReh). Głosowanie polega na zaproponowaniu kolejności kandydatów na liście biorąc pod uwagę fakt, że im wyższa pozycja na liście tym większa szansa kwalifikacji na kurs
4) Uprawnieni do głosowania przesyłają swoje głosy na adres krajowego menedżera EBPRM: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z powiadomieniem Pan Prezesa (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) przed 28 lipca 2021 godz. 24.00. Po przetworzeniu rezulatów krajowy menedżer przesyła wyniki głosowania Panu Prezesowi PTReh rano w dniu 29 lipca 2021
5) Wyniki głosowania są akceptowane przez Pana Prezesa PTReh prof. Piotra Majchera do 29 lipca 2021 godz. 24.00, przy czym Pana Prezes ma prawo również podjąć decyzję o kolejności kandydatów w przypadku równej liczby głosów, skarbik PTReh weryfikuje opłacenie składek. (decyzja/akceptacja jest podjęta do 29 lipca godz. 24.00 i przesłana do krajowego menedżera)
6) krajowy menedżer wysyła dane uczestników do organizatora kursu w dniu 30 lipca 2021.

Załączniki:
Pobierz plik (Summer-School_2021_virtual.pdf)Summer-School_2021_virtual.pdf[ ]713 kB